18. 10. 2012

Plný úvazek Konstruktér – základní vývoj výrobků

Koncern Design Studio s.r.o.Působiště uvedeno v inzerátu

UPOZORNĚNÍ: Této pracovní nabídce již vypršela zadaná doba platnosti a nemusí být aktuální!

Popis práce

KONCERN DESIGN STUDIO

hledá inženýra – konstruktéra na stálý pracovní poměr

Studio se zabývá navrhováním designu a komplexním vývojem výrobků převážně pro zahraniční klienty. Na produktech pracuje od základního konceptu vycházejícího z marketingu, přes designové modely, 3D data až po podporu klienta při spuštění výroby. Práce probíhá ve velmi malém týmu s vysokou mírou zodpovědnosti.

Konstruktér, kterého na tuto pozici hledáme, bude na projektech spolupracovat od počátečního návrhu až do fáze reálného výrobku.

Jedná se především o vývoj dětských bezpečnostních autosedaček (90% pracovní náplně), dále nábytku, autodoplňků, lisovaného skla, atd.

Požadavky:

  • VŠ technického zaměření  (nejlépe fakulta strojní s profilem konstruktér)
  • zkušenost s konstruováním vstřikovaných plastových dílů a celků
  • znalost některého z CAD 3D softwaru ( ProE, Inventor, Catia)
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce
  • možnost a ochota cestovat (služební cesty, zahraniční stáže)
  • schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
  • technické a analytické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • studio vytváří výrobky od základního konceptu a hledá do týmu konstruktéra schopného mechanismy kreativně vyvíjet
  • zvolení vhodných technologií pro výrobu jednotlivých dílů
  • detailní konstrukce komponentů
  • koordinace zhotovení prototypů
  • zodpovědnost za funkčnost a spolehlivost konstrukčního návrhu
  • komunikace s konstrukčním oddělením našich klientů v Rakousku, Německu, Číně

Nabízíme:

  • možnost podílet se na vývoji progresivních výrobků se špičkovým designem
  • možnost zdokonalit se v cizím jazyce při kontaktu se zákazníky
  • motivující plat a bonusový systém
  • flexibilní pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Svoje CV a reference posílejte na admin@koncern.cz

Druh práce: konstruktér. Pracovní úvazek: Plný úvazek. Záložky: design, konstruktér, plast, a vývoj výrobků.