2. 10. 2012

Plný úvazek Manažer produktu v oblasti automatizace

BIBUS s.r.o.Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

Popis práce

BIBUS, s. r. o., česko-švýcarský distributor technických komponent se sídlem v Brně hledá spolehlivého manažera produktu v oblasti automatizace.

Sortiment:        Strojírenské a elektrotechnické komponenty

Dodavatelé:      USA, JP, GB, D, IT, CH

Náplň práce:

  • zajišťování akvizic nových zákazníků v průmyslu
  • zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • kompletní zabezpečení celkového obchodního případu
  • objednávání výrobků v zahraničí
  • absolvování zahraničních školení u výrobců
  • péče o stávající zákazníky a hledání nových
  • splnění stanovených prodejních cílů
  • kvalifikovaná prezentace prodávaného sortimentu

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • odbornou praxi min. 5 let v oblasti automatizace, elektropohonů
  • nebo pneumatiky
  • prokazatelné výborné výsledky práce
  • schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • reference

Podmínkou:

  • velmi dobrá znalost AJ, ideálně + NJ
  • (každodenní telefonický a písemný odborný kontakt
  • se zahraničními dodavateli)
  • dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci pro renomovanou stabilní společnost
  • kolektiv schopných a slušných lidí
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • služební vůz s možností použití pro soukromé účely
  • a jiné příjemné benefity
  • nástup dle dohody

Naše přání:

  • charakterní člověk s vysokým vnímáním morálky
  • sympatické vystupování
  • smysl pro systém a pořádek
  • produktivní člověk

Požadavky na uchazeče

Vaše CV a motivační dopis (asi 10 řádků) zasílejte na e-mail personalni@bibus.cz. Akceptujeme pouze přihlášky od uchazečů, kteří splňují požadovaná kritéria.

Poznámka: Inzerát je určen pro zájemce o zaměstnání, nikoliv pro zprostředkovatele.

Druh práce: obchodník. Pracovní úvazek: Plný úvazek. Záložky: automatizace a manažer produktu.