14. 12. 2012

Plný úvazek Obchodní manažerka

technology-support s.r.o.Praha, Hlavní město Praha, Česká republika

UPOZORNĚNÍ: Této pracovní nabídce již vypršela zadaná doba platnosti a nemusí být aktuální!

lt1.jpg

Popis práce

Jsme firma (technology-support s.r.o.) na českém a slovenském trhu působící od roku 2003. Našim zákazníkům nabízíme, dodáváme a implementujeme CAD a CAD/CAM technologie, realizujeme školení a rekvalifikační kurzy pro obsluhy a programátory CNC obráběcích strojů a zabýváme se teorií i praxí v oblasti vysokotlakého a velkoobjemového chlazení při třískovém obrábění.

Našimi koncovými zákazníky jsou firmy využívající CNC obráběcí stroje a našimi partnery výrobci a prodejci těchto CNC obráběcích strojů. Mezi klíčové zákazníky patří i nástrojárny, kde je hlavní důraz kladen na komplexní řešení návrhu, konstrukce i výroby lisovacích a tvářecích nástrojů. Spolupracujeme a zastupujeme na trzích Česka a okolních států (SK, HU, RO, BG, SL, HR, …) firmy z USA, Izraele, Dánska a minoritně i dalších zemí.

Naším krédem je: Neslibujeme a nelžeme, nejsme nejlepší! Ale učíme se od mistrů!

Hledáme vhodnou kandidátku/kandidáta na pozici: Obchodní manažerka

Pracovní náplň:

  • vedení technicko-obchodních produktových poradců
  • vedení a koordinace přidružených produktových prodejců (CZ, SK, RO, …)
  • hledání, získávání a zaškolení nových přidružených produktových prodejců
  • hledání a získávání nových zákazníků, příprava nabídek a jejich prezentace
  • uzavírání smluv s koncovými zákazníky
  • péče a rozvoj stávajících zákazníků
  • reprezentace společnosti na obchodních jednáních a jiných akcích
  • rozvíjení obchodních vztahů, rozvoj obchodní strategie a její aplikace v praxi
  • vedení a koordinace dodavatelů produktů
  • sledování vývoje v oboru, analýza trhu
  • vyhledávání a uvádění nových produktů na trh
  • vše s cílem mít OBCHODNÍ SKUPINU PLNÍCÍ PLÁN

Očekáváme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • znalost práce na PC
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • ochota vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a znalosti
  • časová flexibilita
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost anglického jazyka
  • výhodou: vzdělání technického směru
  • výhodou: zkušenost s obchodováním ve strojírenské oblasti
  • nástup dohodou

Nabízíme:

  • práci na druhou
  • mzdové ohodnocení odpovídající vynaloženému výkonu
  • tým lidsky kvalitních a výkonných kolegů
  • systém školení realizovaný externí firmou a vlastními zdroji
  • potřebné zázemí a klid na práci
  • a v neposlední řadě prostor pro realizaci

Místo výkonu práce:

  • hlavní kancelář Praha 6, Petřiny – služební cesty

Pokud Vás nabízená práce pro společnost technology-support s.r.o. zaujala, zašlete Váš profesní životopis na emailovou adresu vstanek@t-support.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v profesním životopise dáváte společnosti technology-support s.r.o. souhlas, aby je v souladu se zákonem 101/2000 Sb zpracovávala v rozsahu potřebném pro účely výběrového řízení. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat e-mailem nebo dopisem zaslaným na adresu společnosti.

Druh práce: obchodník. Pracovní úvazek: Plný úvazek.