23. 8. 2012

Plný úvazek Obchodník/obchodnice pro segment stavebnictví

CAD Studio, a. s.Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

UPOZORNĚNÍ: Této pracovní nabídce již vypršela zadaná doba platnosti a nemusí být aktuální!

Popis práce

Obchodník/obchodnice bude zodpovědný/á za získávání nových zákazníků, rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a plnění obchodního plánu

Pracovní náplň:

  • aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,
  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,
  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,
  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,
  • rozvoj vztahů se zákazníky,
  • realizace obchodních kampaní,
  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti CAD systémů.
  • vedení obchodní administrativy,
  • spolupráce s obchodním a odborným týmem.

Požadavky na pozici:

  • SŠ/ VŠ vzdělání – stavební obor výhodou,
  • min. 1 rok praxe v obchodu nebo stavební projekci,
  • výborné obchodní dovednosti, schopnost osobního jednání se zákazníky,
  • dobrá znalost oboru stavebnictví (zejména oblast projektování a rozpočtů) výhodou,
  • znalost CAD technologií a produktů (zejména Autodesk) výhodou,
  • anglický jazyk (práce s odbornými texty),
  • ŘP B – aktivně, časová flexibilita.

Osobnostní předpoklady:

  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti,
  • schopnost samostatné i skupinové práce,
  • silné obchodní ambice, vytrvalost.

Místo výkonu práce:

  • Brno

Termín nástupu:

  • Ihned

Nabízíme:

  • individuální rozvojový plán, školení měkkých i odborných dovedností, odborné certifikace,
  • možnost osobního i profesního růstu,
  • přístup ke špičkovým CAD technologiím Autodesk,
  • výkon práce v moderním prostředí,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, slevy na IT produkty, firemní akce, firemní tarif i pro soukromý telefon).

Požadavky na uchazeče

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis na níže uvedenou emailovou adresu. K životopisu prosím přiložte souhlas ke zpracování osobních údajů.

„Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých poskytnutých osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000Sb. Údaje poskytuji společnosti CAD Studio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoliv mohu požádat společnost CAD Studio a.s. o jejich smazání.“

Kontakt:

CAD Studio a.s.
e-mail: jobs@cadstudio.cz

Druh práce: obchodník. Pracovní úvazek: Plný úvazek. Záložky: bim, cad, obchodník, a stavebnictví.