23. 8. 2012

Plný úvazek Presales konzultant/ka CAD systémů pro stavebnictví

CAD Studio, a. s.Brno, Jihomoravský kraj, Česká republika

UPOZORNĚNÍ: Této pracovní nabídce již vypršela zadaná doba platnosti a nemusí být aktuální!

Popis práce

Pozice presales konzultant/ka pro segment stavebnictví

Pracovní náplň:

  • identifikace obchodních příležitostí,
  • analýza potřeb zákazníka,
  • prezentace CAD řešení u zákazníků,
  • technická podpora při tvorbě nabídky, úzká spolupráce s obchodním týmem
  • instalace a nastavení CAD systémů u zákazníka a řešení technických požadavků
  • školení uživatelů zákazníka.

Požadavky na pozici:

  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru stavebnictví výhodou
  • min. 2 roky praxe v oboru architektura či stavebnictví, zkušenosti s projektováním TZB velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost Autodesk Revit Architecture a AutoCAD podmínkou (Revit MEP velkou výhodou)
  • všeobecný rozhled v oblasti ICT
  • znalost anglického jazyka – mírně pokročilý
  • ŘP sk. B aktivně, časová flexibilita

Osobnostní předpoklady:

  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti,
  • zkušenosti se školením uživatelů výhodou,
  • analytické myšlení,
  • schopnost řízení vztahu se zákazníkem,
  • schopnost týmové práce.

Místo výkonu práce:

  • Brno

Termín nástupu:

  • ihned / dohodou

Nabízíme:

  • profesní a osobnostní růst na základě individuálního rozvojového plánu,
  • školení (soft i hard skills, certifikace),
  • motivující finanční ohodnocení,
  • systém zaměstnaneckých benefitů.

Požadavky na uchazeče

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš životopis na níže uvedenou emailovou adresu. K životopisu prosím přiložte souhlas ke zpracování osobních údajů.

„Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých poskytnutých osobních údajů. Tyto údaje budou zpracovány v souladu se zákonem 101/2000Sb. Údaje poskytuji společnosti CAD Studio a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to nejdéle na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoliv mohu požádat společnost CAD Studio a.s. o jejich smazání.“

Kontakt:

CAD Studio a.s.
e-mail: jobs@cadstudio.cz

Druh práce: obchodník. Pracovní úvazek: Plný úvazek. Záložky: cad, konzultant, obchodník, a stavebnictví.