14. 10. 2012

Plný úvazek Svářečský technolog

HESTEGO a.s.Vyškov, Jihomoravský kraj, Česká republika

UPOZORNĚNÍ: Této pracovní nabídce již vypršela zadaná doba platnosti a nemusí být aktuální!

Popis práce

JSTE  ODBORNÍKEM  V OBLASTI  SVAŘOVÁNÍ?

MODERNÍ  STROJÍRENSKÁ  FIRMA  S VELKÝM  PORTFOLIEM  ZAJÍMAVÝCH  VÝROBKŮ

hledá

SVÁŘEČSKÉHO TECHNOLOGA

Požadujeme:

diplom svářečského technologa IWT/EWT, ideálně inženýra IWE/EWE

orientace v problematice svařování železničních kolejových vozidel (normy ISO 15 085, ISO 3834, předpis V95/5 atd.)

vysoké pracovní nasazení, dynamiku

dobré komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce:

rychlé a kvalitní zpracovávání technologických postupů pro svařování k jednotlivým zakázkám

optimalizace stávajících technologických procesů

úzká spolupráce s konstrukcí a s úsekem kvality

svářečský dozor

zkvalitňování svářečského personálu

Nabízíme:

zajímavou a tvůrčí práci ve výborném kolektivu

práci s moderním technologickým vybavením

dobrou základní mzdu + odměňování na základě dosažených výsledků

využívání celé řady zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, pružná pracovní doba, příspěvky na připojištění …)

Našimi zákazníky jsou světové jedničky v oblasti obráběcích strojů a elektrotechnického průmyslu a nově i výrobci železničních kolejových vozidel.

Více se o naší firmě dozvíte na www.hestego.cz.

Jste-li produktivní člověk, nebojíte-li se zodpovědnosti a dynamických procesů, přihlaste se do výběrového řízení na tomto kontaktu :

Romana Sobotková, personalistka, tel.: 517 321 368, email: sobotkova@hestego.cz

adresa Na Nouzce 470/7, 682 01  Vyškov

Požadavky na uchazeče

Přihlášky do výběrového řízení včetně životopisů zasílejte na e-mailovou adresu: sobotkova@hestego.cz

Druh práce: strojírenský technolog. Pracovní úvazek: Plný úvazek. Záložky: strojírenství, sváření, a technolog.